Charlie Pommier

Charlie Pommier to je ručně vyráběný nábytek z masivních dřev.

Charlie Pommier je mladý, talentovaný francouzský architekt, který svůj život zasvětil tvorbě poctivého nábytku z těch nejvybranějších dřev.

Po absolvování univerzity v roce 2012 Charlie sbíral cenné zkušenosti v několika designových studiích ve Francii a Srbsku, od roku 2016 se pak věnuje vlastní značce, která nese jeho jméno. Nejen, že navrhuje jednotlivé kolekce, dohlíží také na celý proces výroby.

V době, kdy se nábytek běžně vyrábí ve velkých průmyslových halách, je značka, jakou je Charlie Pommier, takovým malým úkazem.

Tady totiž s láskou a péčí tvoří zkušení řemeslníci, pro než je důraz na každičký detail prioritou číslo jedna. V jejich režii pak vzniká masivní nábytek výjimečné kvality, nábytek, který bude skvostnou investicí na dlouhé roky.

K výrobě jsou používány přírodní materiály, mezi něž patří kupříkladu jasanové či ořechové dřevo. Dřevěný nábytek je totiž klasikou, která neomrzí.

Všechny produkty jsou vyráběny ručně, čímž je zajištěn ten nejvyšší standard provedení. Co se formy týče, nejde si nevšimnout vzájemného propojení tradičního a současného designu. Tímto způsobem se v kouscích Charlie Pommier mísí to nejlepší z dob minulých s moderní vizí.